SABROSO

ŚWIĘTUJ Z NAMI

Obiady na dowóz Gdańsk

Zabrakło Ci dziś czasu na to, aby samodzielnie przygotować obiad? A może zwyczajnie chcesz dziś sobie odpocząć zamawiając obiad z dowozem w Gdańsku? Świetnie trafiłeś, serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z pełnym menu restauracji Sabroso, w którym znajdziesz szereg smakowitych dań, które idealnie sprawdzą się jako dzisiejszy obiad!
burgery Osowa - Gdansk
Przygotowując menu w naszej restauracji cały czas mieliśmy taki cel, aby stworzyć ofertę, która interesująca będzie dla każdego Klienta. W efekcie tego udało nam się doprowadzić do sytuacji, w której naszym Klientom oferujemy dania takie jak: pizze, sałatki, pierogi, hamburgery, makarony, hot dogi francuskie czy też typowe dania obiadowe na dowóz w Gdańsku. Wśród tych ostatnich wymienić chcemy chociażby kotlet De Volaille z zestawem surówek, pierś z kurczaka z grilla zapiekaną z mozzarellą i pesto, schab z pieczarkami i serem, sznycel z jajkiem czy też golonkę w sosie. W naszym menu jest zdecydowanie więcej dań obiadowych, a jeśli chcesz je poznać, to zwyczajnie zajrzyj to naszego internetowego menu i przekonaj się, jakie danie chciałbyś zamówić dziś na obiad.
Na koniec chcemy zaznaczyć, że wszystkie dania z naszej karty przygotowywane są na bazie bardzo starannie dobranych składników, które zawsze są świeże. Dzięki temu kupując u nas masz pewność, że zjesz coś smacznego i świeżego, co w dodatku dostarczone będzie do Ciebie zawsze na czas. Nie trać zatem więcej energii na poszukiwania smacznych obiadów na telefon w Gdańsku, skontaktuj się z nami i zamów to, na co masz największą ochotę!